Davet

Değerli Paydaşlarımız,

İş dünyasındaki çoklu risk evreninde tüm aktörler; pandemiler, jeopolitik gerilimler, iklim değişikliği, tedarik zinciri kesintileri, istihdam kıtlıkları ve pazar dalgalanmalarından kaynaklanan olağanüstü zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Hiçbir birey ya da kurumun bu tür zorluklara karşı muafiyeti bulunmamaktadır.

Çalkantılı dönemlerde kurumları yönetmek kolay bir iş değildir. Kurumların onlara rehberlik edecek iyi tanımlanmış bir Kuzey Yıldızına ihtiyacı bulunmaktadır. Etik ilkelere ve değerlerimize bağlı kalmak bizi güvenli sulara ulaştıracak, daha iyi ve güçlü kılacaktır.

Engelleri aştıktan sonra etik ufkumuzun sınırları genişleyecektir. Bu doğrultuda, teması "Etik Ufuklara Seyrüsefer" olan 11. Uluslararası Etik Zirvesi'ni 8 Ekim 2024 tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus Otel'de tam günlük bir programla gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Etkinlikte iş dünyasının ve toplumun gelişimine yön verecek etik ve uyum alanındaki güncel konuları tartışarak ufkumuzu genişletmeyi hedefliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli konuşmacılarımızın farklı bakış açılarından faydalanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

11. Uluslararası Etik Zirvesi'nde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.